Michal Vrančík, EFP

Wealth Manager, 8 let zkušeností

michal.vrancik@financnici.com
+420 777 453 407

Řekli o mně:

Zlepšil mou finanční situaci

„Je schopný mi vše vysvětlit takovým způsobem, že tomu rozumím. Byť se nepohybuji v oblasti pojistných nebo finančních trhů. Komunikace s ním je lidská, pobavíme se, co se děje v našich životech. A pak přejdeme k otázkám, které máme zrovna naplánované.

Já bych řekl, že je to člověk, s jehož službami jsem velice spokojen. Který už pro mě vyřešil různé záležitosti. A těmi konkrétními kroky zlepšil mou finanční situaci.“

K
Klient si přál zůstat v anonymitě
Ostatní finančníci o mně říkají

Je profesionál a vizionář

„Velmi si ho vážím za jeho vytříbený pohled na finanční a investiční svět. Je specialista na kapitálové trhy, klienti si chválí jeho přesné analýzy a nadhled.

Rovněž si ho vážím za rozhodnutí vydat se na společnou cestu náročným poradenským vzděláním EFA a EFP. Trávíme dlouhé hodiny při obchodních a investičních debatách. Líbí se mi, jak dokáže řešit věci v souvislostech a s přehledem.

Josef Soumar, spoluzakladatel Finančníci

Dává maximum

„Michal se plně soustředí na práci a prospěch klientů. Je schopný pracovat dlouho do noci, aby byl výsledek jeho práce co nejlepší. Je investiční specialista a analytik, chce mít vše jasně nastavené. Je člověk s obrovským drivem a zápalem pro věc. Práci dává maximum, stejně jako sportu. A vždy drží slovo.

Tomáš Posekaný, spoluzakladatel Finančníci

Pojďme společně spravovat váš majetek